Słabo kadrowo…

• autor: mksiak2, 2015-05-26 17:44

KP GDYNIA - MKS WŁADYSŁAWOWO 3:0 (1:0)

Bramki: KP Gdynia 26’, 56’, 58’

Niestety na mecz z liderem jedziemy w osłabionym składzie: kontuzja Krzysztofa Tabaszewskiego, choroba Huberta Miotke i Kacpra Lisa. Dodatkowo zabrakło zawodników do zmian w trakcie meczu (pojechało 10 osób; znów brak jakiejkolwiek informacji od zawodników).
Mecz zaczynamy bez żadnej bojaźni, z animuszem. Stwarzamy sytuacje bramkowe. Sami też, dzięki ogromnemu zaangażowaniu formacji defensywnej nie dopuszczamy przeciwnika do sytuacji bramkowych. Bardzo dobra dyspozycja całej grupy, ale szczególnie na uwagę zasługuje postawa Alberta, który oprócz własnej, dobrej gry, motywował pomocników grających na jego stronie, co nas szczególnie cieszy, bo ciągle powtarzamy na treningach, że na boisku musi być komunikacja między zawodnikami i formacjami. W końcu też dało się usłyszeć Tomka, a Olek swoim podejściem długo potrafił przeciwstawić się naporom  zawodników KP Gdynia.
Niestety "do szatni" tracimy pierwszą bramkę z rzutu rożnego (29 minuta). Szkoda, bo w II połowie byłoby łatwiej. Mimo, iż nasi zawodnicy w II połowie opadają z sił (wszyscy oprócz Roberta i Michała, którzy się zmieniają ze sobą) grają bez przerwy, udaje się nam stworzyć sytuację 1 na 1 z bramkarzem. Niestety nie udaje się nam strzelić bramki wyrównującej. Ponadto po 15 minutach  gry w II połowie plac gry musi opuścić Kamil (został uderzony w głowę), a ostanie 5 minut gramy w ósemkę z powodu kontuzji Daniela. Dwie pozostałe bramki tracimy w końcówce meczu i znów jedną z rzutu rożnego. Przegrywamy 0:3. Szkoda, bo patrząc na cały przekrój meczu i przy obecności zawodników kontuzjowanych/chorych mecz mógł się skończyć zupełnie inaczej.
Chcielibyśmy podziękować zawodnikom za zaangażowanie i podejście w niezwykle trudnej sytuacji kadrowej. Pragniemy ponadto zwrócić uwagę na fakt, że zawodnicy, którzy nie pojawili się na meczu i nie poinformowali nas o tym nie powinni mieć pretensji, że przyszłościowo mogą nie zagrać w meczu.
Czekają nas dwa ważne, ostatnie mecze. Liczymy, że wszyscy kontuzjowani/chorzy wyzdrowieją, a pozostali stawią się w bojowych nastrojach i będziemy mieli wszystkich do dyspozycji.

Personalia w rozwinięciu:

Maciejewski Radosław (C) - Andrusiewicz Konrad, Bigott Tomasz, Lipski Albert, Heft Kamil, Fleming Michał,  Kuchnowski Aleksander, Kąkol Mikołaj, Ferra Daniel

Na zmiany wchodził: Pulczyński Robert

Kontuzje: Ciskowski Mateusz, Tabaszewski Krzysztof

Nieobecni: Kempa Dawid, Miotke Hubert, Lis Kacper, Czap Błażej, Radelczuk Jakub

Nie zagrali zawodnicy rocznika 2003: Necel Szymon, Zgoda Oskar, Miłosz Dawid, Konopa Jakub

Trener: Ciskowski Kordian, Miotke Stanisław